За підтримки “Нашого краю” в Родинському пройшов День шахтаря і День міста

29.08.17

27 серпня в місті Родинському за підтримки «Нашого краю» масштабно відсвяткували День міста і День шахтаря.

Велику концертно-розважальну програму жителям подарували організатори торжества – політична партія «Наш край», народний депутат України Олег Недава, депутат Покровського міської ради Сергій Андрійченко, помічник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Віталій Карпачов і ДП «ВК«Краснолиманська».

Цілий день в Родинському панувала святкова атмосфера – аніматори, ляльки-велетні, клоуни з самого ранку розважали найменших мешканців міста. Для них були організовані різноманітні майстер-класи, цікаві шоу і веселі конкурси з призами. Дети брали участь в шоу талантів і мильних бульбашок та веселилися на пінній вечірці.

1024x768 - За підтримки "Нашого краю" в Родинському пройшов День шахтаря і День міста

1024x768 - За підтримки "Нашого краю" в Родинському пройшов День шахтаря і День міста

У парку для жителів була організована традиційна польова кухня, а для ветеранів шахтарської праці – святковий  обід в кафе.

Лідер «Нашого краю» в Донецькій області, народний депутат Олег Недава, депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко і представники «Нашого краю» привітали шахтарів-ветеранів, провідали учасників бойових дій Другої світової війни і вручили їм подарунки.

1 300x225 - За підтримки "Нашого краю" в Родинському пройшов День шахтаря і День міста

1 1024x768 - За підтримки "Нашого краю" в Родинському пройшов День шахтаря і День міста

Увечері на міській площі жителів і гостей міста чекав великий святковий концерт c феєрверками і атракціонами.

Олег Недава подякував усім организаторам та гостям свята і вручив керівництву міста сертифікат на дитячий майданчик. Палацу культури «Шахтар» Олег Анатолійович подарував сертифікат на придбання парогенератора, який так необхідний творчим колективам.

Свої подарунки отримали і шахтарі-спортсмени Родинського – футбольні команди ВК «Краснолиманська», що зайняли призові місця в турнірі з міні-футболу до Дня шахтаря, а також команди юних футболістів з групи підготовки ФК «Шахтар».

У другій частині свята для жителів Родинського виступила українська співачка Наталія Валевська та молдавський співак Dan Balan. Яскравий концерт топових українських гуртів «Пара Нормальних» і «НеАнгели», від організаторів та спонсорів свята, став для гостей і жителів Родинського приємним сюрпризом. Завершився вечір святковим салютом.