За підтримки «Нашого краю» в Миколаївці пройшов черговий етап акції «Чисте місто починається з тебе»

15.08.18IMG 2530 - За підтримки «Нашого краю» в Миколаївці пройшов черговий етап акції «Чисте місто починається з тебе»

Молоді активісти Миколаївки, за підтримки міської партійної організації «Наш край», продовжують упорядковувати своє місто в рамках громадської акції «Чисте місто починається з тебе». Акція стартувала більше місяця тому і вже отримала масу позитивних відгуків з боку місцевого населення. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

14 серпня вони знову зібралися, щоб привести в порядок черговий об’єкт. На цей раз волонтери вирішили допомогти в проведенні ремонту центральної районної лікарні, йдеться в повідомленні.

IMG 2502 1024x682 - За підтримки «Нашого краю» в Миколаївці пройшов черговий етап акції «Чисте місто починається з тебе»

“Заручившись підтримкою міської організації« Нашого краю », група активістів зайнялася косметичним ремонтом входу в приймальне відділення лікарні: пофарбували перила і колони, що підтримують бетонний дах над входом, а також оновили фарбою його металеві елементи. Крім того, волонтерська команда очистила верхню поверхню навісу від сміття, і підготувала його до більш серйозного ремонту”, – розповіли в прес-службі.

Також повідомляється, що з ініціативи Миколаївської міської організації «Нашого краю» терапевтичному відділенню медичного закладу учасники акції передали кілька банок фарби, необхідної для проведення ремонту внутрішніх приміщень.

Персонал лікарні а також пацієнти подякували активістів за надану допомогу.

zaglavnaya 1 1024x682 - За підтримки «Нашого краю» в Миколаївці пройшов черговий етап акції «Чисте місто починається з тебе»