За підтримки «Нашого краю» в Іршаві відремонтовано відділення інфекційної лікарні

31.01.18

IMG 2644 300x200 - За підтримки «Нашого краю» в Іршаві відремонтовано відділення інфекційної лікарніПонад 200 тисяч гривень витратили депутати від “Нашого краю” на ремонт 7  палат інфекційного відділення у Іршавській районній лікарні.  Про це повідомляє прес-служба Закарпатської організації “Нашого краю”.

Ремонт розпочали влітку 2017 року, наразі роботи – на стадії завершення, йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що приміщення Іршавської РЦЛ зведено ще у повоєнні роки, та за часів незалежності так і не бачило капітального ремонту. Минулого року депутати міськради від партії “Наш край” вирішили зібрати кошти на необхідний ремонт в палатах інфекційного відділення.

З міського бюджету було виділено 50 тисяч гривень на будматеріали. Решта- понад 200 тисяч зібрали депутати від “Нашого краю”. Завдяки цим коштам вдалось поміняти вікна, двері, каналізаційні труби, проводку, а також оплатити роботу працівників.

За словами депутата Іршавскої міськради від “Нашого краю” Ярослава Васько, у планах відремонтувати ще по 2-3 палати кожного відділення.

“Нам вдалося відремонтувати 3 блоки – це 7 палат інфекційного відділення. Якщо буде підтримка, то ми плануємо відремонтувати ще по 2-3 палати кожного відділення. Впевнений, що така корисна для мешканців Іршави та району ініціатива покладе початок іншим хорошим справам, до яких долучатимуться все більше і більше меценатів”, – розповів депутат.

У свою чергу начальник відділу охорони здоров’я Іршавської РДА Сергій Караслай зазначив, що виконана значна робота, яка дозволить покращити умови перебування пацієнтів ЦРЛ.

“Я надзвичайно радий, що від великих обіцянок ми нарешті перейти до дій. Виконана значна робота, яка дозволила покращити умови перебування пацієнтів ЦРЛ. Адже не секрет, що більшість людей, які потрапляють до інфекційного відділення – з соціально незахищених верств населення.  Вони часто не мають коштів ні на лікування, ні на їжу, на жаль. Але попри матеріальний стан, всі потребують належних умов лікування, особливо, зважаючи на нинішню ситуацію із інфекційними захворюваннями в країні”, -зазначив він.

Також за кошти районної адміністрації було закуплено 6 ліжок та 35 комплектів постільної білизни для відділення. Це тільки частина необхідного, тож депутати та меценати вже шукають шляхи повного укомплектування палат.