За підтримки “Нашого краю” в Херсоні провели благоустрій території Свято- Успенського собору

28.08.17

DSC 8823 300x199 - За підтримки "Нашого краю" в Херсоні провели благоустрій території Свято- Успенського соборуУ Херсоні, до дня Успіння Пресвятої Богородиці депутат міської ради від «Нашого краю» Володимир Сальдо організував вирівнювання і розчищення  церковного двору  з залученням спецтехніки на території Свято-Успенського собору.  Про це повідомляє прес-служба Херсонської організації «Нашого краю».

Як повідомили в прес-службі, сьогодні за підтримки небайдужих людей і Володимира Сальдо відреставровано основну частину храму та продовжуються роботи по його відновленню.

Крім відновлення однієї з найстаріших святинь міста, Володимир Сальдо подбав і про благоустрій церковного двору. Так, в березні 2014 року, депутат особисто висадив на території церкви саджанець дуба, а всю іншу прилеглу територію було озеленено кущами кипарисів. У серпні цього року, до дня Успіння Пресвятої Богородиці Володимир Сальдо організував вирівнювання і розчищення частини церковного двору з залученням спецтехніки. Завдяки цьому, на вільній розчищеній ділянці вже восени можна висаджувати кущі і дерева, і тим самим озеленити історичну частину міста.

Завдяки багаторічній підтримці почесного старости, яким є Володимир Сальдо, херсонці та гості міста, мають можливість молитися в одному з найстаріших храмів півдня України, споглядаючи чудову архітектуру минулих століть.

Як відомо, 28 серпня, християни святкують одне з дванадцяти головних свят Православної церкви – Свято Успіння Пресвятої Богородиці. В цей день у всіх православних храмах проходять урочисті богослужіння.

Святкова літургія відбудеться і в одному з найстаріших храмів Херсона – Свято-Успенському соборі, який названий на честь Святого Успіння Богородиці. Відвідавши його, херсонці та гості міста, мають можливість побачити, яким же був цей храм ще більше двох сотень років тому, адже все його реставраційні роботи проведені по інженерним вимогам столітньої давності.