За підтримки «Нашого краю» в Донецькій області відремонтовано 121 км автомагістралей

12.12.18

За підтримки лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата Олега Недава, в Донецькій області відремонтовано 121 кілометр автомагістралей. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Повідомляється, що в цьому році в бюджет на дорожньо-транспортну інфраструктуру було виділено субвенцію в 1 млрд грн.

«Завдяки роботі Олега Недави, до державного бюджету на поточний рік були внесені зміни, відповідно до яких Донецька область отримала на розвиток, утримання та обслуговування мережі автомобільних доріг, а також утримання і обслуговування дорожнього господарства 1 млрд грн», -йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що пріоритет надавався маршрутам руху шкільних автобусів, карет швидкої медичної допомоги та напрямками, які ведуть в суміжні регіони.

«У процесі освоєння субвенції на території області відремонтовано 121 км автомагістралей, з яких 86,2 км – дороги державного і 35 км – місцевого значення. Пріоритет у цій сфері віддавався маршрутами руху шкільних автобусів, карет швидкої медичної допомоги та напрямками, провідним в суміжні регіони. Безпосередньо в Слов’янському районі поточний ремонт проведено на ділянках Майдан – Андріївка, Черкаське – Олександрівка та Слов’янськ – Майдан, загальною протяжністю 20,5 км. Крім того, в 2018 році на Донеччині були відновлені 10 мостів: 8 – на дорогах державного значення та 2 – на місцевих транспортних магістралях», -повідомили в прес-службі партії.