За підтримки «Нашого краю» у трьох селах на Чернігівщині відновлено освітлення

07.06.17

У Прилуцькому районі на Чернігівщині за підтримки «Нашого краю» відновлено вуличне освітлення центральних вулиць у селах Дубовий Гай, Білоричиця та селищі Мала Дівиця. Про це повідомила керівник фракції “Нашого краю” у Прилуцькій районній раді Лідія Шевченко.

За її словами, питання вуличного освітлення актуальне для багатьох сіл не лише Прилуччини, а й усієї Чернігівщини.

Питання вуличного освітлення нині актуальне для багатьох сіл не лише Прилуччини, а й усієї Чернігівщини. І хоча сільські ради мають достатню кількість коштів на рахунках (чи не найбільше за роки усієї незалежності!), але існування бюрократичних перепон у державі щодо енергетики значно уповільнює процес відновлення чи встановлення вуличного освітлення”, -зазначила Лідія Шевченко.

Вона підкреслила, що вирішити організаційні та технічні питання щодо освітлення центральних вулиць трьох сіл у Прилуцькому районі допомогли представники “Нашого краю” та співробітники ПАТ “Чернігівобленерго”.

Лідія Шевченко переконана, такі проекти є свідченням відродження села та його розвитку.

“Люди дуже позитивно сприймають зміни. Поки що освітлено центральні вулиці сіл, але жителі хочуть, аби цей процес тривав і надалі. Ми будемо над цим працювати. Я вірю, що справа піде”, – підсумувала вона.

Як відомо, за сприяння “Нашого краю” відновлено освітлення у 23 населених пунктах у різних районах Чернігівщини.