За підтримки “Нашого краю” у Слов’янську відбувся молодіжний фестиваль КВН «Студентська весна»

26.04.17

2У кінці минулого тижня у Слов’янську студенти місцевих ВНЗ та технікумів провели молодіжний фестиваль КВН «Студентська весна». Фестиваль пройшов завдяки підтримці лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата Олега Недави.

У цьому році у ньому взяли участь 8 команд. Креативні учасники своїм гумором з перших хвилин підкорили аудиторію залу і викликали бурхливі оплески. Команди змагалися за звання переможця фестивалю.

За підсумками фестивалю, гран-прі поділили між собою 2 команди: «Погана компанія», яку представляли студенти Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури та команда «Вибрані» Слов’янського хіміко-механічного технікуму. Решта команд отримали почесні грамоти, а також призи від спонсорів.

За словами Олега Недави, завдяки фонду підтримки команд КВН, який він патронує, хлопці зможуть брати участь в подібних фестивалях в інших областях України та будуть гідно представляти рідний Донбас.

«Завжди із задоволенням підтримую ініціативи активної творчої молоді. З ностальгією згадую студентські роки і улюблену збірну КВК ДПІ «Дрім Тім», – сказав Олег Недава.