За підтримки “Нашого краю” у Слов’янську вирішено проблему вуличного освітлення

06.07.18photo 2018 07 05 09 39 35 - За підтримки “Нашого краю” у Слов’янську вирішено проблему вуличного освітлення

Політична партія “Наш край” зібрала 4 тисячі підписів для вирішення проблеми вуличного освітлення у Слов’янську. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Однією з найбільш хвилюючих проблем для жителів Слов’янська залишається питання вуличного освітлення, йдеться в повідомленні.

«За пропозицією політичної партії «Наш край» мешканці міста почали збір підписів, аби вирішити проблему вуличного освітлення. Більше 4 тисяч осіб висловили солідарність щодо цієї ініціативи», -зазначили у прес-службі.

Також повідомляється, вирішити питання допоміг лідер “Нашого краю” в Донецькій області, народний депутат Олег Недава.

«Олег Недава провів масштабну роботу для вирішення питання освітлення в місті. Як результат, Слов’янськ отримав субвенцію у розмірі 4 мільйонів 999 тисяч 630 гривень на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення», – повідомили у прес-службі.

Відтепер внутрішньоквартальні в’їзди та провулки по вулицям Шевченко, Донська, Новосодівська, Сучасна, Богомольця, Олімпійська, Батюка, Василевського, Паркова, Бульварна, Ясна, Ярослава Мудрого, Свободи, Радужна, провулках Матросова, Парковий, Виноградний, бульвару Пушкіна повністю оснащено сучасним освітленням, розповіли у прес-службі.