За підтримки “Нашого краю” у Слов’янську відбулась конференція присвячена аутизму

04.04.18IMG 0866 - За підтримки “Нашого краю” у Слов’янську відбулась конференція присвячена аутизму

Досвідом роботи з дітьми, які хворіють на аутизм, а також основними ознаками та причинами аутизму ділились на регіональній конференції у Слов’янську, яка була присвячена Дню інформування про аутизм. Конференція відбулась під патронатом лідера “Нашого краю” у Донецькій області, народного депутата Олега Недави та громадської організації “Молодь Сходу України”, повідомляє регіональна прес-служба “Нашого краю”.

Психологи, спеціалісти психолого-медико-педагогічних консультацій міста Слов’янська, методисти дошкільних навчальних закладів, батьки дітей із розладами аутистичного спектру взяли участь у конференції, йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що виступаючі поділились досвідом роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру дошкільного та шкільного віку, розповіли про основні ознаки та причини аутизму, навчили складати соціальні історії та запропонували батькам свої кваліфіковані послуги.

Анна Тузова, нейропсихолог та керівник Центру допомоги особливим дітям «Промінь» з м. Константинівки, розповіла про сучасні методи діагностики аутизму і надала практичні рекомендації на прикладі індивідуальних ситуацій.

За словами Олега Недави, такі заходи стають справжнім майданчиком обміну думками та реально допомагають батькам.

“Наразі майже у кожної п’ятої дитини є ознаки аутистичних розладів, і це лише офіційні дані, реальна цифра набагато вища. Головна задача дорослих  – вчасно виявити аутизм, сприйняти дитину такою, якою вона є, з допомогою спеціалістів підібрати правильну методику корегування, запастись терпінням та оточити дитину любов’ю та піклуванням. І завдяки спільній праці фахівців та батьків дитина зможе адаптуватися в соціумі і нічим не відрізнятись від своїх однолітків”, – наголосив Олег Недава.