За підтримки «Нашого краю» у Рубіжному відкрили кабінет сімейного лікаря

27.02.18

За сприянням  депутатів Новогродівської міської ради від «Нашого краю» Олександра Шевченко та Наталії Безручко у селі Рубіжне Донецької області відкрито кабінет сімейного лікаря.  Про це повідомляє прес-служба Донецької організації «Нашого краю».

За словами Олександра Шевченко, два роки знадобилось, щоб забезпечити доступність медичних послуг на території селища.

«Протягом двох років ми плідно працювали з місцевою владою задля реалізації доручення виборців – забезпечення доступності медичних послуг на території селища. Результат співпраці – це велика перемога для нас, адже медицина має бути якісною для всіх. Загальними зусиллями мешканці віддаленого району отримали можливість користуватися медичними послугами: отримати консультацію сімейного лікаря, заміряти тиск, прийняти уколи та крапельниці”, – розповів Олександр Шевченко.

Він наголосив, у найближчих планах –відкриття у селі аптечного пункту.

“Триває робота щодо відкриття в даному приміщені аптечного пункту, тобто і за ліками не потрібно буде їхати в місто”, – зазначив Олександр Шевченко.

Також, додав він, навесні планується провести роботи з благоустрою навколишньої території.

“Навесні планується провести роботи з благоустрою навколишньої території: висадити квіти, кущі та декоративні дерева. Депутати від «Нашого краю» впевнені, що спільними зусиллями та злагодженою роботою усі плани будуть реалізовані”, – підсумував Олександр Шевченко.