За підтримки “Нашого краю” тисячі харківських дітей відпочиватимуть в унікальному екотаборі

14.06.18

Тисячі харківських дітей з ініціативи співголови партії «Наш край» Олександра Фельдмана відпочинуть в унікальному екотаборі. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Вже четвертий рік поспіль оздоровчо-освітній екотабір гостинно відчиняє свої двері. Він створений на території Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк, що вже став cправжньою візитівкою Харкова й об’єднує унікальні можливості для відпочинку на природі, спілкування з тваринами, екологічної освіти, занять спортом та соціально-психологічної реабілітації, йдеться в повідомленні.

За словами Олександра Фельдмана, виховання у дітей дбайливого ставлення до природи –це одне з найголовніших завдань.

“Робота з дітьми, виховання у них дбайливого ставлення до природи, толерантності, поваги одне до одного, здорового способу життя – це одне з найголовніших наших завдань, адже яким виросте нове покоління, таке майбутнє й чекає на нашу державу. Упевнений, що відпочинок у нашому таборі, безпосереднє спілкування з природою і з тваринами, унікальні методики екотерапії, розроблені нашими фахівцями, та набуті навички спілкування у колективі дадуть цим дітлахам потужний імпульс для того, щоб вирости свідомими, відповідальними, здоровими фізично та духовно людьми», -зазначив він.

Олександр Фельдман наголосив, що минулого літа за 22 зміни табір прийняв понад 5 тисяч дітей у віці 8-14 років з Харкова та навколишніх районів області.

“У планах на нинішній рік – значно перевищити цей показник. У програмі кожної зі змін, що триватимуть до вересня, пізнавальні екскурсії, розвиваючі заняття, знайомство з унікальною зоологічною колекцією Екопарку, що налічує більш ніж 2 тисячі тварин, безпосереднє спілкування з тваринами на контактному дворику, туристичні походи, заняття спортом, анімаційні програми та розваги на дитячих атракціонах”, – додав він.

Для тих, зазначив Олександ Фельдман, хто цього потребує, проводяться заняття з застосуванням анімалотерапії.

“У таборі проводиться анімалотерпія. Зокрема, іпотерапія, каністерапія, асинустерапія та інших сучасних методів, розроблених Центром психосоціальної реабілітації Фельдман Екопарк. З минулого року в таборі проходять окремі зміни для дітей з особливими потребами”, – підсумував Олександр Фельдман.