За підтримки «Нашого краю» стартував новий сезон дворового футболу у Чернігові

10.04.17

1 2 199x300 - За підтримки «Нашого краю» стартував новий сезон дворового футболу у ЧерніговіСуперкубок із дворового футболу організував у Чернігові  депутат міської ради від «Нашого краю» Богдан Ткаченко, який є президентом Асоціації дворового футболу та активно розвиває цей вид спорту у місті.

Незважаючи на дощову погоду, на футбольне поле на міському стадіоні вийшли команди «Холдинг» (двократні володарі суперкубка) та «Кіт і пес» (володарі Кубку -2016 ). За підсумками гри суперкубок учергове перейшов до команди «Холдинг».

«У Чернігові традиційно старт нового сезону з дворового футболу розпочинається боротьбою за суперкубок. У такий спосіб ми підбиваємо підсумки попереднього сезону та відкриваємо новий», – повідомив Богдан Ткаченко.

Депутати «Нашого краю» підтримують розвиток дворового футболу у Чернігові. У вищій, 1-й та 2-й лігах цього виду спорту в обласному центрі грають 58 команд. За ініціативи Богдана Ткаченка триває спорудження стадіону в одному із мікрорайонів Чернігова, на що із міського бюджету спрямовано близько 1,5 млн грн.

Юніорська ліга у Чернігові включає 15 команд.

Водночас, у депутата викликають занепокоєння заяви представників міської влади про закриття Центру по роботі з дітьми за місцем проживання, оскільки юніорські команди здебільшого тренують педагоги цього закладу.

«Якщо центр закриють, юніорські команди теж можуть зникнути», – підкреслив Богдан Ткаченко.

Він наголосив на необхідності збереження цього позашкільного закладу, оскільки йдеться про змістовне і здорове дозвілля дітей у позаурочний час.