За підтримки “Нашого краю” школярі з Донеччини побували у Львові

03.11.17

За підтримки Великоновосілківської районної партійної організації «Нашого краю», голови районної ради та депутата від «Нашого краю» Сергія Кирилова відбулася подорож школярів району на чотириденну екскурсію у західну столицю країни – до мальовничого Львова. Про це повідомили в Донецькій обласній організації “Нашого краю”.

Подорожуючи містом, учні оглянули його визначні пам’ятки, культурні та духовні місця, йдеться в повідомленні.

4

Зустріч зі Львовом почалася з оглядової автобусної екскурсії, що тривала майже три години. Далі на дітей чекала пішохідна екскурсія Личаківським кладовищем. Гуляючи територією музею під відкритим небом, школярі побачили шедеври скульптури та архітектури, познайомилися з біографією видатних людей та місцем захоронення діячів культури, науки та спорту.
Багато позитивних емоцій залишила тематична екскурсія підземним Львовом. Подорож об’єктами австрійської спадщини та пішохідна екскурсія центром міста – те, що найбільше закарбувалось у пам’яті школярів.

2

Особливі враження діти отримали від прогулянки залами львівської Аптеки-музею та екскурсії християнськими святинями центру міста. Учням розповіли багато цікавої інформації про багато храмів міста Лева.

Побували діти й в одноденному турі «Золота підкова Львівщини», протягом якого відвідали три найпопулярніші замки Львівської області — Олеський, Підгорецький та Золочівський.

Школярі відвідали ще багато цікавих історичних місць, дізнались таємниці чарівного міста Лева, та сповнені яскравих вражень повернулись додому.