За підтримки «Нашого краю» на Обухівщині відбулася дитячо-юнацька спартакіада

02.08.2102 08 kyevshhyna - За підтримки «Нашого краю» на Обухівщині відбулася дитячо-юнацька спартакіада

У селі Підгірці, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Імперія-спорту» відбулася дитячо-юнацька спартакіада, яка зібрала команди з усієї України. Захід пройшов за сприяння політичної партії «Наш край» і був приурочений до річниці хрещення Русі-України.

Протягом трьох днів юні спортсмени виборювали нагороди в змаганнях з таких видів спорту: греко-римська боротьба, вільна боротьба, бокс, шахмати, футбол, волейбол.

Відкриваючи спартакіаду, депутат від партії «Наш край» в Обухівській районній раді Юрій Цікаленко відзначив важливість таких заходів для популяризації здорового способу життя та розвитку спорту в громадах. Водночас він акцентував увагу на патріотичному та духовно-моральному вихованні підростаючого покоління.

«Важливо, аби діти зростали здоровими — фізично, морально, духовно. Саме тому наша політична сила важливий акцент робить на пропаганді здорового способу життя, духовному збагаченні та патріотичному вихованні молоді», — наголосив Юрій Цікаленко.

Переможців та призерів спартакіади, а також їхніх тренерів, було відзначено медалями та пам’ятними сувенірами від «Нашого краю».