За підтримки «Нашого краю» на Миколаївщині виступили артисти філармонії

23.10.17

Вперше Новополтавська громада, що на Миколаївщині приймала в себе в гостях артистів обласної філармонії. Ансамбль народної та сучасної пісні «Вільні Козаки» на відкритому сільському майданчику протягом декількох годин звеселяв людей українською піснею під акомпанемент народних інструментів.

Таке свято стало можливим завдяки ініціативі жителів Новополтавки та підтримці Новобузької районної організації «Наш Край» та особисто депутата обласної ради «нашекраївця» Юрія Кормишкіна.

Як відзначив голова Новобузького «Нашого Краю» Валерій Семененко, складова культурного розвитку є невід’ємною частиною становлення самодостатньої території. Миколаївська обласна філармонія – це гордість Миколаївщини, і якщо люди з дальніх районів не мають можливості приїхати в Миколаїв і послухати видатних талановитих артистів, то ті, хто беруть на себе відповідальність за людей і майбутнє громад, повинні знайти можливості і привести філармонію в села.

«Сьогодні команда «Нашого Краю» працює над розробкою перспективного плану розвитку Новополтавської громади. В цій громаді поки немає «Нашого Краю», але це не стоїть на заваді того, щоб вже зараз робити свято людеям. У нас тут є свій актив, своя команда. І ми раді, що продуктивну партійну роботу вдалось поєднати з культурним відпочинком», – підкреслив Валерій Семененко.

Нагадаємо, що 29 жовтня відбудуться вибори в Новополтавську ОТГ.