За підтримки “Нашого краю” на Чернігівщині відкрито каплицю на честь захисників України

17.10.17

14.10 2 300x199 - За підтримки “Нашого краю” на Чернігівщині відкрито каплицю на честь захисників УкраїниНапередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці у селищі Сосниця відбулося відкриття каплиці на честь Героїв Небесної Сотні та захисників України, побудованої за ініціативою селищного голови від “Нашого краю” Андрія Портного. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

На каплиці, що зведена у парку у центрі селища, розміщені портрети усіх земляків, які загинули на Сході України, йдеться у повідомленні.

За словами Голови Чернігівської обласної організації “Нашого краю” Ольги Чередник, партія продовжує працювати над увічненням пам’яті полеглих земляків.

“Ми докладаємо усіх зусиль, щоб у містах Чернігівщини не забували своїх героїв-хлопців, які загинули, і тих, які сьогодні виконують свій військовий обов’язок”, – зазначила Ольга Чередник.

Андрій Портний подякував батькам героїв, чиї сини самовіддано боронили незалежність та територіальну цілісність України. Також Сосницький селищний голова висловив подяку усім меценатам, які долучилися до будівництва каплиці. Священики освятили каплицю.