За підтримки народного депутата Олега Недава пройшов спортивний турнір в Святогорську

25.07.1837570500 1487207444759113 184167085255950336 n - За підтримки народного депутата Олега Недава пройшов спортивний турнір в Святогорську

21 липня під патронатом народного депутата України, члена політради ПП «Наш край» Олега Недава на мальовничому березі Сіверського Дінця відбувся перший Кубок міста Святогорська з пляжного волейболу.

На урочистому відкритті змагань була присутня майже вся команда організаторів: помічники народного депутата України Олега Недава, працівники Святогірського виконкому, депутати міської ради Святогірська від партії «Наш край», керівництво Донецької обласної федерації пляжного волейболу, місцеві підприємці та небайдужі до цього виду спорту жителі міста.

Вітаючи спортсменів із зародженням нової традиції, помічник нардепа Олександр Клименко побажав усім чесної і бескромпоміссной боротьби, а також запевнив у готовності Олега Недава і надалі підтримувати стартував в цьому році турнір.

Дебютний Кубок Святогорська зібрав на пляжі “Тайм-аут” самих висококласних спортсменів Донецької і Луганської областей, що, звичайно, не могло не відбитися на якості гри. Навколо волейбольного майданчика відразу сформувалася велика група уболівальників для яких таке видовище стало приємним доповненням до відпочинку на природі. Найбільше раділа святу дітвора. Наслідуючи дорослих спортсменів, хлопчики й дівчатка тут же взялися освоювати ази пляжного волейболу.

Популяризація здорового способу життя, до речі, є одним із завдань турніру і судячи по зробленому ефекту, це завдання вже почала втілюватися в життя.

Змагальна програма Кубка міста Святогорська з пляжного волейболу почалася з 9:00 і тривала практично до заходу. У боротьбу за призовий фонд включилися 8 команд з Святогорська, Краматорська, Слов’янська, Біловодська і Старобільська. За результатами змагань, чемпіонами турніру стали спортсмени з Біловодська Валентин Мірошник і Ігор Тимець, які і отримали головний приз. Решта нагород і грамоти рапределілісь між командами відповідно до зайнятих ними місцями.

Отримуючи завойовані в наполегливому протистоянні призи, учасники турніру подякували народного депутата України Олега Недава і всіх організаторів заходу за ініціативу проведення змагань, а також висловили бажання в наступному році знову приїхати на Кубок Святогорська з пляжного волейболу.
Зі свого боку помічники Олега Недава пообіцяли докласти всіх зусиль для того, щоб уже в найближчому часі змагання підвищили свій статус до рівня Всеукраїнського турніру.