За підтримки депутатів від «Нашого краю» у Миколаєві відкрили сімейну амбулаторію

04.06.18

Урочисте відкриття сімейної амбулаторії №2, реконструкцію якої підтримали депутати Миколаївської міської ради від партії “Наш край”, відбулось днями у мікрорайоні 
Широка Балка. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

IMG 7497 1024x682 - За підтримки депутатів від «Нашого краю» у Миколаєві відкрили сімейну амбулаторію

За словами депутатів, ця медустанова в якості медичного пункту для надання допомоги дітям відкрила свої двері  ще в 1966 році, а в 2013 р. вона отримала статус сімейної амбулаторії № 2 ЦПМСД № 1. У минулому році розпочалася її реконструкція.

“Я хотів би підкреслити, що це консолідований проект депутатського корпусу і міського голови.  Ще в 2015 році, виборці дали нам наказ відкрити аптеку, відремонтувати амбулаторію, бібліотеку, зробити школу юннатів, упорядкувати дитячий сад. Перший проект, який ми разом реалізували, була бібліотека. Наступний проект – ось ця амбулаторія”, – зазначив депутат “Нашого краю” Олег Крісенко.

В свою чергу депутат Сергій Мотуз відзначив велике значення цієї події, підкресливши, що «Наш край»  і у майбутньому буде підтримувати розвиток медицини.

“На реконструкцію амбулаторії, придбання обладнання та інвентарю для неї витратили майже 5 млн грн і трохи більше 35 тис.грн обійшлася нова комп’ютерна техніка, яка необхідна медустанові, зокрема для роботи з системою електронної черги”, -наголосив він.

Як розповіла головний лікар ЦПМСД № 1 Ірина Пліткін, в цій будівлі тепер розташовується не тільки амбулаторія – другий поверх реконструювали під 2 службові квартири для молодих медичних працівників.

“У результаті реконструкції площа збільшилася з 50,7 кв.м. до 196,2 кв.м. З них 130 кв.м. займають дві квартири, розташовані на другому поверсі. Була проведена термомодернізація будівлі. Було встановлено електрокотел, лічильник день-ніч, оновлена електро проводка, встановлено світлодіодне освітлення, фасад будівлі утеплили, тому витрати на комунальні послуги будуть невеликі”, – сказала Ірина Пліткін.

IMG 7369 1024x682 - За підтримки депутатів від «Нашого краю» у Миколаєві відкрили сімейну амбулаторію

За її словами, сімейна амбулаторія № 2 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 обслуговує майже 10 тис. осіб, 2111 з яких – діти.

“Будівлю повністю комп’ютеризовано, проведено Інтернет. Тому пацієнти можуть записатися на прийом до лікаря, використовуючи електронну чергу”, – додала Ірина Пліткін.

Варто зазначити, що однією з проблем для місцевих жителів була відсутність аптеки – через невигідне розташування тут ніхто не хотів працювати. Але при реконструкції амбулаторії було виділено місце, в якому може розміститися аптечний пункт. Це дасть можливість вирішити проблему з придбанням ліків, зазначили у прес-службі.