За підтримки депутата від «Нашого краю» в Малині відреставрували Центр культури

26.07.2126 07 zhytomyr - За підтримки депутата від «Нашого краю» в Малині відреставрували Центр культури

У Малині після трьох років реконструкції офіційно відкрили Центр культури та дозвілля. Участь у церемонії взяв депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Диняк.

Реконструкцію приміщення розпочали в 2018 році. До цього ремонт у будівлі не проводився три десятиліття. Кошти на проєкт виділили департамент регіонального розвитку облдержадміністрації, Малинська міська рада і особисто Сергій Диняк.

Голова Житомирської облорганізації «Нашого краю» у співпраці з Малинським міським головою Олександром Ситайлом від початку і до кінця контролювали процес реконструкції, аби роботи були виконані якісно та вчасно. Крім того, Сергій Диняк разом з депутатами міської ради фінансово підтримав проєкт на етапі впорядкувальних робіт. Він також надав 400 метрів тротуарної плитки та інші будматеріали для укладання плитки.

«Приємно бути корисним для людей, а малинчани заслуговують такого закладу культури. Все, дійсно, зроблено гарно, вишукано та сучасно. А міський голова доклав багато зусиль, аби жителі його громади отримали такий довгоочікуваний Центр культури і дозвілля», — зазначив депутат.

На відкритті Центру були присутні голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, а також народні депутати.

26 07 zhytomyr 2 939x1024 - За підтримки депутата від «Нашого краю» в Малині відреставрували Центр культури

У Центрі діють колективи, які мають звання народних. Відтепер їхніми виступами можна насолодитися в залі, яка розрахована на 450 осіб. Зараз тут готують урочистий концерт до Дня Незалежності України.