За монетизацією субсидій сховали тотальне скорочення її отримувачів, – співголова партії «Наш край» Антон Кіссе.

13.05.21photo 2021 05 13 17 09 30 - За монетизацією субсидій сховали тотальне скорочення її отримувачів, - співголова партії «Наш край» Антон Кіссе.

За зміною порядку оформлення субсидій уряд приховує тотальне скорочення списку отримувачів держдопомоги на ЖКГ. Про це заявив народний депутат, співголова партії “Наш край” Антон Кіссе.

За його словами, з 1 травня щоб отримати субсидію, абсолютно всім її одержувачам потрібно буде подати нову заяву на отримання субсидії, а також пройти верифікацію, тобто перевірку доходів та статків. При цьому уряд ввів нові правила призначення допомоги. Відтепер людина не отримає субсидії, якщо має на депозитному рахунку в банку більше 100 тис грн, купила нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тис грн. Як наголосив співголова партії, такий підхід не враховує особистих обставин набувачів субсидії та спрямований виключно на обмеження кількості українців, які отримуватимуть допомогу.

“Непрофесіоналізм у держуправлінні призвів до того, що у бюджеті немає грошей, щоб допомагати усім, хто потребує. Для виходу з цієї ситуації уряд вдається до маніпуляцій із субсидіями та штучно обмежує доступ до них незаможних громадян. Фактично, уряд свідомо доводить власний народ до зубожіння, а систему ЖКГ – до банкрутства. Адже зростання тарифів та зменшення кількості субсидій вочевидь призведуть до збільшення заборгованості”, – підкреслив Антон Кіссе.

Він додав, що «Наш край» вимагає від уряду негайно переоформити субсидії всім одержувачам на новий термін автоматично. Враховуючи нинішній стан заборгованості в комунальній сфері, уряд має ініціювати зміни до бюджету для збільшення виплат на субсидії.