За кошти депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відсвяткували День села Дениші

10.08.2110 08 zhytomyr 2 - За кошти депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відсвяткували День села Дениші

День села Дениші відсвяткували цими вихідними під назвою «Дениші – Поліська Швейцарія». Кошти на організацію та проведення свята виділив депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак. Він же профінансував і призовий фонд.

День села відзначили святковим концертом. Виступали аматорські колективи та виконавці, зокрема, гурт «Z-ZONE» Новогуйвинського будинку культури. Хедлайнером свята був Сергій Буднік. Гості свята могли побачити парад джентельменів та показ мод. Учасники концерту пройшли святковою ходою центральною вулицею села. Для дітей було заплановано багато активностей: атракціони, електромобілі, малюнки на асфальті, аквагрим.

«Нехай село Дениші процвітає, нехай люди будуть здорові та щасливі. Успіху вам, розвивайте громаду нашого рідного краю», — привітав жителів села Дениші Ігор Ходак.

Упродовж дня працював ярмарок. Усі охочі могли придбати хлібобулочні, кулінарні вироби, мед, молочні продукти та вишивки.  Гостей пригощали смачною денишівською юшкою та кулішем. Жителі та гості села надзвичайно вдячні організаторам та меценату за прекрасне та веселе свято.