За ініціативою “Нашого краю” у Чернігові родини з онкохворими дітьми отримуватимуть матеріальну допомогу

01.12.17

За ініціативою депутата Чернігівської міськради від “Нашого краю” Володимира Коваленко, родини з дітьми, які мають онкологічні захворювання, щорічно отримуватимуть матеріальну допомогу з міського бюджету. Відповідне рішення схвалено під час сесії 30 листопада.

Згідно з рішенням, розмір одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету Чернігова на лікування дітей з онкологічними захворюваннями встановлено на рівні 10 тис. грн щорічно. Перед голосуванням Володимир Коваленко звернувся до колег з проханням підтримати рішення.

«Нам потрібно злагоджено працювати, аби допомагати тим, хто потребує підтримки», – наголосив він.

Зміни до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Чернігова підтримали всі депутати.

За словами Володимира Коваленка, лікування онкозахворювань є дуже вартісним, а тому для чернігівських родин, які борються за життя дітей, допомога від міста матиме значення.  

“Завдяки внесеним змінам на рівні міста затверджено право родин з дітьми, які мають онкологічні захворювання, отримати щорічно муніципальну матеріальну підтримку”, -наголосив він.

Допомогу чернігівці зможуть отримати з 1 січня 2018 року, надавши необхідний перелік документів до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради.