За ініціативою «Нашого краю» керівників комунальних підприємств Чернігівської облради призначатимуть за конкурсом

29.03.18

За ініціативою «Нашого краю» керівників комунальних підприємств Чернігівської обласної ради призначатимуть виключно за підсумками конкурсу. Як повідомила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській облраді Ольга Чередник, відповідне рішення схвалено під час чергової сесії обласної ради.

Керівник фракції зазначила, що раніше за її ініціативою було дано протокольне доручення включити принцип конкурсного відбору до процесу призначення керівників комунальних підприємств, і його виконано.

“Згідно з рішенням, затвердження на посаду керівників комунальних підприємств можливе виключно на підставі конкурсу, а до складу конкурсної комісії включатимуться депутати обласної ради, представники управління комунального майна облради і трудового колективу підприємства”, -зазначила Ольга Чередник.

Вона додала, цієї сесії депутати облради затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатів для призначення на посаду керівника комунального підприємства Чернігівської обласної ради.

“Претенденти на посаду проходитимуть конкурсний відбір, працюватиме конкурсна комісія, матимемо рейтингове голосування, а відтак, призначення буде більш відкритим і прозорим», – підсумувала Ольга Чередник.