З ініціативи Олега Недави в Слов’янську прибрали центр міста

18.05.18IMG 20180517 161710 - З ініціативи Олега Недави в Слов'янську прибрали центр міста

zaglavnaya 2 300x225 - З ініціативи Олега Недави в Слов'янську прибрали центр містаЗ ініціативою прибрати занедбану територію в центрі Слов’янська звернувся до керівництва міста лідер «Нашого краю» в Донецькій області, народний депутат Олег Недава під час робочого візиту. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Повідомляється, що це територія старого кладовища, де знаходиться зруйнований склеп-каплиця Зелесських, побудована багатим солезаводчиком в кінці XIX століття.

Дана пропозиція була підтримана керівництвом міста. Працівники житлово-комунальної служби здійснили вирубку густих заростей, пофарбували Монумент Слави і прибрали прилеглу територію.IMG 20180517 164246 292x300 - З ініціативи Олега Недави в Слов'янську прибрали центр міста

Активісти «Нашого краю», молодь «Ліги майбутніх поліцейських» підтримали ініціативу і вийшли на суботник. Діти очистили територію від гілок та іншого сміття. За кілька годин місце, де недавно були зарості, привели в порядок.

Спільними зусиллями учасники екологічного заходу зробили великий внесок у збереження унікального історико-культурної спадщини в інтересах нинішнього і майбутнього поколінь.