З ініціативи «Нашого краю» у Слов’янському районі закладено Парк Слави

17.03.17

16 березня, з ініціативи депутата Святогірсько міської ради фракції «Наш край» Сергія Приймачука і підтримки «Нашого краю», біля меморіалу «Скорботний ангел», розташованого неподалік від села Пришиб, пройшла акція з висадки хвойних саджанців.

«Ідея облаштувати Парк Слави біля меморіалу, встановленого на місці падіння літака АН-30, народилася у представників «Нашого краю» ще до офіційного відкриття пам’ятника в червні 2016-го року. Перший досвід виявився не зовсім успішним – висаджені берези і акації погано прижилися на місцевому грунті. Зіграло свою роль і не зовсім сприятливий для посадки час – початок літа. З урахуванням цих чинників, в цей раз до питання підійшли ґрунтовно: акцію провели ранньою весною, а породи дерев вибрали хвойні. Спеціально для цих цілей з розплідника Національного природного парку «Святі гори», з яким у партії «Наш край» налагоджена тісна взаємодія, партійці привезли 200 саджанців сосни – кримської і звичайної», – повідомив представник Святогорської організації« Нашого краю» Анатолій Недава.

Висаджені 16 березня дерева – це тільки початок роботи з благоустрою прилеглої до меморіалу території. Надалі тут планується висадити ще не одну сотню рослин, підсумком чого має стати створення повноцінного Парку Слави, який, в комплексі з меморіалом «Скорботний ангел», стане гідним знаком пам’яті загиблим воїнам ВСУ.

Віддаючи данину поваги захисникам Батьківщини, святогірські депутати «Нашого краю» приділяють увагу і іншим напрямам розвитку місцевої громади. Як розповів Сергій Приймачук, незабаром вони збираються розгорнути в місті і його околицях широкомасштабну кампанію, мета якої полягає в ліквідації карантинних рослин. До цієї кампанії будуть підключені підприємства, установи та організації усі, а також небайдужі мешканці Святогорська, – адже туристичний центр Донбасу повинен бути по-справжньому комфортним для гостей і жителів міста.

«Ми всі зацікавлені у тому, щоб наш край повернув собі туристичну привабливість і готові працювати для цього не покладаючи рук. Упевнений, що вся вертикаль нашої політичної сили схвалить таке починання, а населення Святогірська активно включиться в цю роботу», – упевнений Сергій Приймачук.