З футболом і варениками: найбільша в Запорізькій області громада відзначила день народження

03.08.2103 08 zaporozhe - З футболом і варениками: найбільша в Запорізькій області громада відзначила день народження

Свій день народження відзначила найбільша в Запорізькій області Пологівська територіальна громада. До святкових заходів долучились представники політичної партії «Наш край».

За традицією старостинські округи частували гостей та жителів громади українськими стравами. Найбільше на фестивалі вдалися вареники: на будь-який смак і, головне, різнокольорові.

Це свято прийшлось до душі кожному учаснику фестивалю. Для майже дотисячної публіки були організовані і дитячі розваги, і дорослі конкурси, святковий концерт, фаєр-шоу, виступ рок-групи.

Міським головою та старостами була створена карта громади, яка після свята стане музейним експонатом.

Представники політичної партії «Наш край», як і завжди, долучились до святкових заходів. За їхньої фінансової підтримки відбулись змагання з футболу, великого тенісу. Посприяли партійці також в організації  музею у Пологівському колегіумі №1.

Вже стало традицією в нашій парторганізації, де незмінним керівником і лідером є Валентина Шашко, кожного місяця проводити зустрічі з головами партійних організацій та активістами партії. Саме ця зустріч була присвячена підведенню підсумків роботи за перше півріччя. Голови парторганізацій отримали щомісячну мотивацію, намітили плани на майбутнє.

На добру згадку та з нагоди Дня громади команда закарбувала святкову світлину.