Юрій Дімчогло, Одещина: Першочергове завдання – розвиток інфраструктури

20.09.15

Одещина – історична батьківщина партії «НАШ КРАЙ». Саме тут у 2011 році її було створено за ініціативою народного депутата Антона Кіссе. Сьогодні він – один із співголів «НАШОГО КРАЮ», а Одеську регіональну парторганізацію партії очолює депутат Одеської обласної ради Юрій Дімчогло. На рахунку партійних активістів уже чимало конкретних справ – від спортивних свят для жителів бессарабської глибинки до акції в центрі Києва на підтримку ремонту дороги Одеса – Рені, після якої важливе питання зрушила з місця.

Розкажіть про плани одеського «НАШОГО КРАЮ» на майбутніх виборах до місцевих рад.

В Одеській області є своя специфіка, яка визначає нашу тактику і наші плани. Є низка міст, де людей «прибирали з дороги», підкидаючи хабарі тощо. Зокрема, це відбувалося в Болграді, Арцизі, Кілії, Татарбунарах та інших містах. Там ми висуваємо своїх кандидатів – аби люди справді відчули нашу підтримку. Що стосується нашого висуванця на пост мера Одеси, то питання ще вирішується. Про кандидатів поки промовчимо, оскільки проти «НАШОГО КРАЮ» вже ведеться потужна інформаційна кампанія. Але в будь-якому разі ми висунемо на місцях людей, яких там добре знають і поважають і яким не потрібні реклама й розкручування. Також не хотілося б називати якісь цифри – все покажуть підсумки голосування 25 жовтня.

Коли йдеться про людей, яких знають і поважають на місцях, кого ви маєте на увазі?

Це, приміром, керівники агрогосподарств, де працюють тисячі люди. Успішні господарники, які пережили не одну кризу, але завжди надавали людям стабільну роботу і стабільну зарплату.

На нинішні вибори йде безліч політичних сил. У чому відмінність «НАШОГО КРАЮ» від інших партій?

Так, можна сказати, що всі партії говорять і обіцяють одне й те саме. Але «НАШ КРАЙ» не роздає обіцянок. Ми формулюємо завдання і позначаємо шляхи їх вирішення. Ми -господарники, професіонали-практики, результати нашої діяльності люди, образно кажучи, можуть помацати руками. Від нас жителі регіону чекають конкретних справ, і ми готові до щоденної наполегливої роботи. Популізм і демагогія – не наша стихія. Наша справа – створювати умови для комфортного і безпечного життя людей в рідних місцях для вирішення соціальних проблем.

Які завдання «НАШ КРАЙ» Одещини вважає найгострішими і вирішуватиме передусім?

Першочергове завдання – розвиток інфраструктури Одеської області. Дороги, підприємства переробної промисловості, сфера послуг. Розвиток туристичного потенціалу регіону: це стосується насамперед Ізмаїльського, Кілійського, Татарбунарського районів, що мають унікальні природні можливості для створення сучасних курортних зон. Спостерігаємо парадокс: з одного боку, регіони не розвинуті, тому що погані дороги; а з іншого — якби туди було легко дістатися, їх би вже давно роздерибанили. У південній частині Одеської області розташовано близько 30 великих лиманів і озер. Тому потрібно розумно скористатися сформованою ситуацією – і дороги зробити, і туристичні об’єкти створити. Тобто наші пріоритети – туризм, індустрія відпочинку, сільське господарство та інфраструктура.

У партії «НАШ КРАЙ» говорять про розумний регіональний егоїзм. Чи не виникають конфлікти інтересів всередині партійних організацій регіону – адже в кожному місці свої проблеми і кожен лідер думає насамперед про їх рішення?

У нас немає жодних конфліктів інтересів. Навпаки, у нас є спільні інтереси – це розвиток усього регіону. У нас хороша взаємодія, і можна з упевненістю говорити, що Іллічівськ не конфліктуватиме з Болградом, а Рені – з Балтою.