Юрій Кормишкін попередив про загрозу виникнення заборгованості по зарплаті в громадах

21.12.18

Кошти на виплату зарплат держслужбовцям в ОТГ у бюджеті на 2019 рік не передбачено. Про це повідомив під час розгляду бюджету голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін.

За його словами, через неузгодженість в бюджетному кодексі, виникнуть проблеми з виплатами зарплат бюджетникам.

«Відповідно до бюджетного кодексу Снігурівська, Новобузька міські та інші чотирнадцять громад сьогодні будуть приймати бюджет, але бюджетним кодексом їм не передбачені кошти з субвенції. І сьогодні, якщо не буде коштів, то вже в лютому буде йти заборгованість по зарплатні медичним співробітникам, вчителям цих ОТГ. Що ви будете з цим робити?» — звернувся Юрій Кормишкін до заступника голови ОДА Олександра Кушніра.

Останній визнав цю проблему і пообіцяв, що обласна адміністрація буде звертатися до Кабміну і спільно шукати шляхи вирішення проблеми, що виникла.

Нагадаємо, що 23 грудня мали відбутися вибори у новостворених 12 ОТГ Миколаївщини. Своє волевиявлення  мали здійснити жителі Баштанського, Березнегуватського, Братського, Єланецького, Новоодеського, Первомайського, Новобузького та Снігурівського районів. Але за рекомендацією Центральної виборчої комісії України призначені на 23 грудня 2018 року місцеві вибори в 10 областях, в яких на 30 діб оголошено військовий стан, — Вінницькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Запорізькій проводитися не будуть.