Юрій Кормишкін передав дитячому відділенню Снігурівської ЦРЛ сертифікат на нову медтехніку

25.03.19

За ініціативи голови партії «Наш край» в Миколаївській області Юрія Кормишкіна, у дитяче відділення Снігурівської центральної районної лікарні закуплено медичні меблі. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Головлікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Снігурівського районного ради Павлу Соловйову був вручений сертифікат на нові прилади: дві кушетки, три маніпуляційних столика, чотири сумки-холодильника, три інгалятора і одна медична шафа, повідомили у прес-службі.

За словами Юрія Кормишкін, обладнання придбали на 33 тисячі гривень.

«Я пам’ятаю, що, коли я в останній раз був у вас, ми ходили по дитячому відділенню і дивилися, в яких умовах лікуються діти. Побачили, що бракує обладнання, і нам завідувачі лікарі говорили, що було б добре, якщо ми змогли б придбати нові меблі в лікарню. Минулого разу ми подарували шафки, столики. Зараз же я хочу вручити сертифікат на медичне обладнання в рамках проекту «Наш край» з турботою про людей». Ми купили вам з обладнання все, що ви просили, загальною сумою на 33 тисячі гривень», – повідомив Юрій Кормишкін.

У свою чергу Павло Соловйов підкреслив важливість придбаного обладнання.

«Я працюю в дитячому відділенні, в дитячій консультації – я був, є і буду педіатром. Я думаю, що наші діти будуть задоволені. Ми дійсно звернулися з пропозицією. Минулого разу ми були дуже задоволені вашими подарунками. І тому ми знову звернулися до депутатів, в результаті чого нам було виділено кошти на придбання цих вкрай необхідних приладів медичного призначення», – зазначив головний лікар.