Юрій Кормишкін: Миколаївська область має інвестувати в науку, щоб розвивати сільське господарство

11.10.21kormyshkin mykolayiv - Юрій Кормишкін: Миколаївська область має інвестувати в науку, щоб розвивати сільське господарство

8 жовтня відбулася зустріч здобувачів вищої освіти факультету агротехнологій з випускником Миколаївського національного аграрного університету Юрієм Анатолійовичем Кормишкіним – членом-кореспондентом НААН України, депутатом Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» V-VIII скликань, засновником ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія». 

 

«На сьогоднішній день агропромисловий комплекс Миколаївщини здатен забезпечити роботою наших випускників. Трансформація сучасних технологій потребує постійного вдосконалення, нових знань та молодих фахівців. Якщо область хоче заробляти в сільському господарстві, то потрібно, перш за все, вкладати в науку та наших студентів. Без розумних та працьовитих людей немає розвитку у будь-якої галузі. А аграрна сфера є перспективною та дуже прогресивною», – наголосив Юрій Кормишкін в ході обговорення актуальних проблем агарної галузі.

Як зазначив аграрій, освічена молодь – майбутнє рідного краю. Тому вперше в Україні у 2019 р. за ініціативою фракції «Наш край» в Миколаївській області, головою якої є Ю.Кормишкін, та ректора МНАУ В.Шебаніна було запроваджено програму «Регіональне замовлення» для підготовки фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» у Миколаївському національному агарному університеті за найбільш затребуваними на ринку праці спеціальностями. За цією програмою здобувачі вищої освіти мають змогу навчатися абсолютно безкоштовно та ще й отримувати стипендію, адже кошти на це відводяться з обласного бюджету. Щороку до МНАУ вступає до 85 студентів за регіональним замовленням.

В ході лекції здобувачі були дуже активними і задавали питання Юрію Анатолійовичу, на які він із великим задоволенням відповідав та охоче ділився досвідом і як керівника компанії, а й в практичних питаннях з технології вирощування різних польових культур.

На базі підприємства Ю.Кормишкіна студенти факультету агротехнологій щороку мають змогу проходити практику, а також влаштуватися туди на роботу.