Юрій Хотлубей очолив список кандидатів у депутати маріупольського міської ради від партії «Наш край»

12.09.15

Міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей поінформував, що погодився очолити виборчий список партії «Наш край» на виборах до Маріупольської міської ради. Про це він повідомив вітаючи учасників форуму маріупольської міської організації партії «Наш край». Повідомляє прес-служба партії.

«Сама концепція партії «Наш край» як партії управлінців-господарників, а не політиків-популістів дуже близька багатьом людям, і я вважаю для себе великою честю брати участь у цьому проекті. Наша робота завжди будувалася саме на таких підходах. Особливо тепер, в найскладніших умовах, коли Маріуполь став форпостом, фортецею на південному Сході України», – підкреслив міський голова.

Він та інші учасники форуму Маріупольської міської організації партії «Наш край» бачать своє завдання в тому, щоб у майбутньому складі міської ради об’єднати спільні зусилля досвідчених управлінців-господарників і перспективної молоді, представити весь спектр інтересів громади Маріуполя і забезпечити справедливе та ефективне управління містом.

«Завжди нашим принципом було об’єднувати місто. Ми не будемо критикувати інші політичні партії, що б сьогодні вони не закиди нам, як би не привласнювали результати нашої праці, як би не намагалися облити брудом. Ми проходили це все, розуміючи, що рано чи пізно зуміємо переконати всіх тих, хто в кінцевому підсумку буде працювати на наше місто»- підкреслив міський голова.

Сам форум, зібрав у ДК «Молодіжний» представників місцевих підприємств, працівників освіти, охорони здоров’я, культури, соціального забезпечення та комунальної сфери. Регіональних лідерів які розуміють, що тільки через розвиток місцевих громад, підвищення добробуту кожного громадянина можна досягти розвитку всієї країни. На противагу дешевому популізму і розколу, до якого ведуть політики, вони об’єдналися в партії «Наш край» і пропонують місцевим громадам прагматику та конструктивну роботу.

«Політична партія «Наш край», стартуючи з позицій місцевих органів влади – міст, селищ, сіл та районів – як локомотив повинна витягати, утримувати ці питання, спираючись на професіоналів. Це головна вимога, яка пред’являється зараз до будь-якої політичної партії, яка делегує своїх кандидатів у депутати місцевих рад», – підкреслив Юрій Хотлубей.

На підтримку конструктивної роботи, що об’єднує всіх жителів міста, виступили також майбутні кандидати в депутати міської ради за виборчим списком партії «Наш край». Серед них Дмитро Ляшов, генеральний директор Азовського судноремонтного заводу; Олексій Ладний, представник ДП «Маріупольський морський торговельний порт»; Уляна Токарєва, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Антон Бєлай, директор Маріупольського будівельного коледжу.