Юрій Гранатуров: “Наш Край”-лідер у Миколаївській області за кількістю депутатів місцевих рад

31.01.17

Розвиток новостворених об’єднаних територіальних громад – це першочергове завдання політичної партії «Наш край». Про це під час робочої зустрічі з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) заявив співголова партії “Наш край” Юрій Гранатуров, обговорюючи подальші шляхи розвитку місцевих громад і ефективного використання всіх переваг децентралізації в Україні.

«Сьогодні, якщо говорити тільки про Миколаївську область, партія« Наш край» – найбільша політична сила за кількістю депутатів місцевих рад. Вибори у грудні 2016 року в ОТГ поповнили нашу команду 74 мандатами. Загальна чисельність депутатів місцевих рад від партії «Наш край» на сьогодні становить 290 мандатів, що є найвищим показником серед інших партій, представлених на політичній карті нашої області. Першочергове завдання, яке ми ставимо перед собою – це розвиток об’єднаних територіальних громад. Ті партнерські відносини, які ми вибудовуємо, в тому числі і на міжнародному рівні, будуть всіляко сприяти посиленню ефективності та самодостатності територіальних громад», – заявив Юрій Гранатуров.

Також співголова «Нашого краю» переконаний, що 30 квітня на виборах в 40 ОТГ, які відбудуться у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській і Чернігівській областях, «Наш край» зробить все, щоб підтвердити високий рівень довіри населення, який сьогодні має політична сила.

«Вже найближчим часом ми почнемо роботу з нашими депутатами для того, щоб розробити карту потреб громад, визначити перспективи їх розвитку і виробити спільно з нашими численними, в тому числі і міжнародними партнерами, можливі шляхи вирішення цих проблем і залучення фінансової допомоги громадам», – підсумував співголова «Нашого краю» Юрій Гранатуров.