Юрій Баранов, Вінниччина: Я впевнений, що можу бути корисним людям

06.10.15

Балотуючись кандидатом у депутати обласної, районної рад від політичної партії «НАШ КРАЙ», Юрій Баранов ставить собі за мету вирішення соціальних проблем населення району, створення умов для виховання здорової, соціально активної молоді – майбутнього нашого краю.

Одразу скажемо: в політиці Юрій Баранов ніколи не був. Але часи змінюються, людина переосмислює своє життя, розуміє, що має можливість бути корисною. І головне – має бажання бути корисною! От так Юрій Баранов став кандидатом у депутати до районної та обласної рад від політичної партії «НАШ КРАЙ».

«Робити щось корисне, цікаве, згуртовувати людей для спільної роботи на благо своєї родини, своєї Батьківщини – моє життєве кредо вже багато років. Як депутат матиму змогу робити це в більших масштабах», – пояснює Баранов.

Юрій Баранов народився 5 березня 1966 року в місті Буринь Сумської області в родині службовців. Закінчив Сумське ПТУ за спеціальністю «електромонтер з ремонту електрообладнання», працював на Сумському заводі ім. Фрунзе.

Після служби в армії вступив до Сумського педагогічного інституту ім. С. Макаренка, після завершення навчання був запрошений на роботу до Бершадської загальноосвітньої школи №3 Вінницької області на посаду вчителя музики.

У 1998 році був прийнятий на роботу до Бершадського управління газового господарства на посаду монтера із захисту газопроводів від корозій. Роботу поєднував з навчанням у Немирівському будівельному технікумі за спеціальністю «обслуговування устаткування і систем газопостачання, технік газового господарства». У 2000 році був переведений на посаду інженера з охорони праці та техніки безпеки.

З 2004 по 2009 рік обіймав посаду директора приватного виробничого підприємства «Барви», яке в складних економічних умовах забезпечувало стабільне постачання і реалізацію скрапленого газу населенню Бершадського району. Також підприємство займалося будівництвом газових мереж з поліетиленових труб, виконувало весь комплекс робіт з проектування газифікації приватних будинків у селах Дяківці, Ставках, Маньківці, М’якоході, Чернятці, Красносілці, Джулинці. Завдячуючи його наполегливості, принципіальності та вболіванню за рідну Бершадщину, голубий вогник загорівся в багатьох домівках. Підтвердженням якісної роботи підприємства стала висока нагорода – золота медаль «Лідер галузі 2005 року» та диплом переможця національного бізнес-рейтингу за перше місце. Але цьому передувало багато роботи, з якою Юрій Баранов гідно впорався.

Як людину, яка зуміла показати себе в роботі з найкращого боку, Юрія Баранова в 2009 році було призначено начальником Бершадського управління газового господарства. Людяність, порядність, уміння вислухати людей, здатність залучати передові ідеї в роботу підприємства та колективу приносили плідні результати.

Але, на жаль, у 2011 році з початком оптимізації та реформ у мережі ПАТ «Вінницягаз» довелося звільнитися з посади за згодою сторін.

Але, мабуть, у всьому є свої плюси. В 2012 році він повернувся до педагогічної роботи, нині очолює колектив Бершадського Будинку дитячої творчості. Разом із педагогічним колективом дбає про національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, залучення учнівської молоді до культурної спадщини нашого краю. Творчі виставки досягнень гуртківців, їхні перемоги у обласних, всеукраїнських конкурсах, фестивалях, турнірах – заслуга вміло організованого керівництва педагогічним процесом. Директор створює сприятливі умови для творчої самореалізації керівників гуртків та їхніх вихованців. За його ініціативи цього року створено новий гурток гітаристів. Майже 30 учнів відвідують його із задоволенням. «Діти мають чим зайнятися, вони виховуються на музиці, спілкуються, врешті-решт, вони не на вулиці, а в колективі однодумців», – з іскринкою в очах та щирою посмішкою розповідає Юрій Баранов. Дивуєшся, але ця людина може знайти спільну мову з усіма віковими категоріями, адже він ще й співпрацює із міською організацією ветеранів війни та праці.

Балотуючись кандидатом у депутати обласної, районної рад від політичної партії «НАШ КРАЙ», ставить собі за мету вирішення соціальних проблем населення району, створення умов для виховання здорової, соціально активної молоді – майбутнього нашого краю. «Важливим є підтримка обдарованої молоді, людей з обмеженими можливостями. Завдання – об’єднати зусилля небайдужих людей, здатних вирішувати проблеми, які ставить перед нами життя, влада, час. Я дуже вболіваю за нашу Бершадщину, мені не байдуже, що твориться на Вінниччині зокрема, і я впевнений, що маю ще багато життєвого та творчого потенціалу, аби бути корисним людям!» – підсумовує Юрій Баранов.