Ірина Хлєбнікова, Миколаїв: Ми хочемо змінити наше місто на краще

06.10.15

Ірина Хлєбнікова – кандидат у депутати Миколаївської міської ради по виборчому округу №17 (Корабельний район) від політичної партії «НАШ КРАЙ».

«Я народилася в сім’ї робітників, виросла у Корабельному районі і знаю проблеми його мешканців із середини. Докладу всіх зусиль, аби їх вирішити», – сміливо заявляє молодий кандидат у депутати міської ради Ірина Хлєбнікова.

За освітою вона економіст-бухгалтер. Дванадцять років Ірина працювала головним бухгалтером у Дитячо-юнацькому спортивному оздоровчому комплексі Корабельного району.

Зіткнувшись одного разу у своєму житті з несправедливістю – незаконними діями одного з керівників стосовно людей, – Ірина не змогла змиритися з цим і всюди шукала допомоги і підтримки, але лише наштовхувалася стіну нерозуміння, байдужості і відмовки. І тільки представники політичної партії «НАШ КРАЙ», до яких вона звернулася, змогли її уважно вислухати, розібратися в ситуації та допомогти вирішити проблему.

«Мені є близькими завдання та ідеологія політичної партії «НАШ КРАЙ», за якою стоять не політики-демагоги, а господарники-професіонали, які мають багаторічний досвід на виробництві та у сфері творення. Для мене важливо, що вони хочуть поліпшити якість життя кожного городянина, змінити наше місто на краще. Тому я хочу бути з ними в одній команді і прийняла рішення йти на вибори до міської ради саме за списком партії «НАШ КРАЙ», – каже Ірина.

Зараз вона працює головним бухгалтером у санаторії-профілакторії «Перемога» і про проблеми оздоровлення миколаївців знає не з чуток. Під час зустрічей і розмов з мешканцями району, Ірина Хлєбнікова вникає в суть кожної проблеми і намагається допомогти людям.

І насамперед в її планах – вирішити в Корабельному районі проблему нормального освітлення вулиць, навіть найвіддаленіших, особливо в приватному секторі. «І ми вже цим займаємося, – каже кандидат у депутати міської ради по 17-му виборчому округу. – Ще одне важливе завдання – впорядкувати дороги. Ця проблема не є новою, вона на порядку денному у багатьох депутатів з різних округів. Але вирішувати її потрібно негайно. У моїх планах також благоустрій дитячих майданчиків у дворах багатоповерхівок і в приватному секторі, зупинок громадського транспорту, озеленення і впорядкування парків і скверів нашого району, – говорить Ірина Хлєбнікова. – Я зіткнулася ще з однією проблемою: багато дітей хочуть займатися в спортивних секціях та танцювальних колективах, а їхні батьки не в змозі це оплатити. І в моїх планах – домогтися відкриття безкоштовних груп і секцій, що вже практикується в районному Будинку культури».

Звісно, питань у Корабельному районі багато, й одразу все змінити на краще не під силу навіть молодому й рішучого депутату з активною життєвою позицією. Але якщо в команді політичної партії «НАШ КРАЙ» будуть такі депутати, як Ірина Хлєбнікова, готові вирішувати проблеми міста спільно, планомірно і наполегливо, у них точно все вийде.