Євген Харитонов: Відроджуємо традиції вуличного футболу

10.08.2110 08 sumy - Євген Харитонов: Відроджуємо традиції вуличного футболу

Протягом місяця в Дружбівській громаді Сумської області тривав турнір з вуличного футболу на Кубок імені відомого дитячого тренера Володимира Ляхницького. Саме Володимир Ляхницький наприкінці 60-х років минулого століття провів перший такий турнір. А сьогодні ініціатором відновлення став Дружбівський міський голова від партії «Наш край» Євген Харитонов.

«Фізкультура і спорт дуже важливі для розвитку підлітків. Тим паче, що під час літніх канікул має багато вільного часу і не хотілося, щоб вони його витрачали на електронні гаджети та телефони. Я вдячний юнакам і дівчатам за участь у турнірі та всім, хто долучився до цієї справи», — говорить Євген Харитонов.

Цього року у турнірі брали участь чотири команди: «Доблесть» (вул. Центральна), «Хмарочос» (вул. Шкільна), «Рубін» (вул. Лугова), «Орел» (вул. Миру). Змагання проходили в три кола.

10 08 sumy 2 1024x874 - Євген Харитонов: Відроджуємо традиції вуличного футболу

В результаті проведених змагань мер міста Євген Харитонов вручив капітанові «Хмарочосу» перехідній Кубок. Срібні медалі и грамоти отримали «Орли», а на третьому місці з бронзовими медалями — «Доблесть».

У складі команди «Доблесть» грала й дівчинка — Єлізавета Гірун. Вона отримала окремий приз від депутата обласної ради (фракція «Наш край») Олексія Котлярова.

Ініціатор відродження турніру з вуличного футболу Євген Харитонов говорить, що ці змагання стануть традиційними, адже розвитку спортивних заходів та інфраструктурі у Дружбівській громаді приділяють значну увагу.

10 08 sumy 3 467x1024 - Євген Харитонов: Відроджуємо традиції вуличного футболу