Євген Червоненко іде на вибори в Одесі з «Нашим краєм»

04.09.20

Міністр транспорту та зв’язку України (2005 р.), голова Запорізької ОДА (2005–2007 рр.) Євген Червоненко іде на місцеві вибори в Одесі разом з партією «Наш край». Про це повідомили на з’їзді партії, що пройшов у Києві.

Євген Червоненко долучився до команди «Нашого краю» та братиме участь у місцевих виборах в Одесі. Також, у своїй промові Червоненко заявив, що має наміри продовжити розвиток Одеси, як логістичного центру, чиї доходи суттєво впали за останні роки.

«Одеса -– це наш останній логістичний центр. Я вам хочу сказати, що при Кірпі і при мені транзит тільки через Україну приносив мільярди доларів-без газової труби. Сьогодні 120 мільйонів», – зазначив він.

На його думку, «Наш край» об’єднав навколо себе людей справи.

«Тут є люди яким можна потиснути руку та які щось зроблять, а не просто скажуть: а що мені за це буде? Розумієте, сьогодні країна тримається на ось цих людях», – зазначив Євген Червоненко.

За його словами він вдячний партії за довіру.

«Я вдячний за довіру, а ще я знаю всіх цих людей та знаю, чого від них чекати. Вони перевірені часом», – наголосив Євген Червоненко.

Як повідомлялось раніше, на з’їзді партії «Наш край» ухвалили рішення йти на вибори до рад усіх рівнів та затвердили програму «12 кроків для розвитку рідного краю».