Єдиною командою: депутати «Нашого краю» від Снігурівщини відзвітували за рік роботи

20.02.18

IMG 0621 300x200 - Єдиною командою: депутати «Нашого краю» від Снігурівщини відзвітували за рік роботиДепутати Миколаївської обласної ради партії «Наш Край», обрані від Снігурівщини, відзвітували за рік депутатської роботи. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської організації “Нашого края”.

Під час публічного звіту Юрій Кормишкін, Олена Донченко та Андрій Закусілов представили результати депутатської діяльності, як свої власні, так і їхнього колеги по фракції, багаторічного депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лусти, який передчасно пішов з життя в результаті страшної трагедії, йдеться в повідомленні.

Серед найважливіших напрямів депутатської діяльності було визначено сприяння фінансуванню різних програм соціально-економічного розвитку регіону, будівництву та ремонту інфраструктурних та соціально значущих об’єктів, соціальна підтримка населення, благодійна діяльність та вирішення проблем окремих громадян.

За словами депутата Юрія Кормишкіна, завдяки наполегливості депутатів від «Нашого Краю», розпочато ремонт дорожнього покриття на трасі «Снігурівка – Миколаїв».

“На сьогодні Т-15-08 «Калинівка – Снігурівка-Березнегувате» – сучасна комфортабельна автодорога, єдина дорога в області, яка серйозно ремонтується, і на яку було виділено майже 400 мільйонів гривень. Роботи будуть продовжені і в цьому році», -зазначив він.

Також, за словами депутатів, в 2018 році також буде вирішено багаторічну проблему Снігурівського району –  понтони на наплавних мостах через річку Інгулець на автодорогах місцевого значення О-15-19-01 (Снігурівка – Тамарине – Безіменне) та Е-15-19-09 (Снігурівка – Антонівка -Новотимофіївка).

“Депутатами було ініційовано обговорення та розробка пропозиції від депутатів обласної ради щодо проекту хоча б на один понтонний міст в Снігурівському районі. Рішення було прийнято та наголошено, що в 2018 році фінансування таких об’єктів здійснюватиметься з обласного бюджету, і понтонні мости перейдуть у комунальну власність області”, -наголосили депутати.

Продовжують депутати працювати і над підвищенням якості питної води на Снігурівщині.

“Тільки за минулий рік завдяки наполегливості та господарському підходу Юрія Кормишкіна, мешканці с. Новопетрівка отримали 1,2 км нового водогону. Сьогодні його введено в експлуатацію – 23 абоненти з 26 підключилися до нової системи водовідведення”, – розповіла Олена Донченко.

Пріоритетом в роботі для депутатів залишається підтримка аграріїв Миколаївщини, які сьогодні є основним фундаментом для розвитку громад та базисом поповнення місцевих бюджетів.

«Завдяки депутатській комісії з питань АПК, сесія облради посприяла збільшенню земельного податку від 0,1% до 1% місцевим органам самоврядування. На початок 2017 року, було лише 34 громади, які прийняли 1% земельного податку. Завдяки зусиллям депутатів комісії з питань АПК в 2017 році рішення ухвалили ще 164 громади та підвищили земельний податок, що в свою чергу дозволило майже вдвічі збільшити надходження до місцевих бюджетів. Наші ініціативи розділяє більшість аграріїв Миколаївщини», – сказав Юрій Кормишкін.

Також депутат відзначив, що силами депутатів постійної комісії обласної ради з питань АПК не було дозволено віддати в приватні руки мисливські угіддя, розташовані на території ДП «Очаківське лісомисливське господарство».

«Я твердо впевнений, що землі, які належать державному підприємству і куди вкладалися сили та великі потужності, щоб створити сприятливі умови для полювання, повинні залишатися у державній власності», – підкреслив Кормишкін.

Як стверджують депутати, на сьогоднішній      день пріоритетом залишається ефективне проведення реформи децентралізації в Снігурівському районі.

«Ми беремо під особистий контроль проведення реформи децентралізації на Снігурівщині», – підсумували депутати.