Як створити ОСББ і провести енергомодернізацію будинку: в Маріуполі відбувся тренінг для партійців та активістів

16.05.16DSC 0165 - Як створити ОСББ і провести енергомодернізацію будинку: в Маріуполі відбувся тренінг для партійців та активістів

У Маріуполі відбувся тренінг на тему «Збереження та відновлення житлового фонду: співпраця влади та громади». Учасниками заходу стало понад 70 осіб з числа представників міського депутатського корпусу від партії «Наш край», ініціативних груп по створенню ОСББ та голів житлових кооперативів.

Запрошені експерти поділилися своїм досвідом створення та функціонування ОСББ, розповіли про державні програми фінансування робіт з енергомодернізації житлового фонду та взаємодії громад з місцевою владою.

Юлія Сабатюк, яка вже понад 15 років очолює ОСББ в Луцьку, показала на власному прикладі, з якими труднощами стикаються жителі під час реформування житлово-комунального сектора, перерахувала переваги функціонування ОСББ.

Депутат міської ради від партії «Наш край» Дмитро Візенков подякував експертам, які відгукнулися на запрошення та приїхали до Маріуполя.

Разом з тим лідер міської партійної організації Юрій Хотлубей наголосив: «Ми активно ведемо роботу з громадянами, які звертаються з проханням допомогти в оформленні документів щодо ОСББ, консультаціями юриста. Саме тому ми і запросили експертів, які вже не один рік вирішують подібні проблеми в своїх громадах».

Семінар проведено в рамках співпраці партії «Наш край» та IRI.