Як ефективно витрачати бюджетні кошти, вчилися активісти «Нашого краю»

31.10.16

У Чернігові в рамках проекту «Школа партії» минулих вихідних пройшов навчальний семінар для депутатів та активістів «Нашого краю». Захід зібрав понад 30 учасників – як досвідчених депутатів, так й обраних до рад різних рівнів уперше. Зокрема, із Козелецького, Городнянського, Чернігівського, Куликівського та Ріпкинського районів і міста Чернігова. Долучилася до участі у семінарі керівник фракції «Наш край» в обласній раді Ольга Чередник.

Тренером семінару виступила Ольга Омельчук, яка свого часу була міським головою Нетішина на Хмельниччині, стажувалася за кордоном, має високу теоретичну і практичну підготовку. Вона підкреслила, що для депутатів рад від сільської до обласної особливо важливо мати знання щодо бюджетного процесу. «Депутат, який не лінується, постійно навчається, завжди може відстоювати свою точку зору при формуванні бюджету», – зауважила вона.

Під час практичних завдань депутати й активісти мали змогу відпрацювати практичні навички підготовки реальних проектів, що можуть бути включені на фінансування з місцевого бюджету. Зважаючи на зворотній зв’язок, учасники оцінили проведення семінарів на високому рівні, а порушені питання назвали надзвичайно актуальними та необхідними у практичній діяльності депутатів.