Визначено переможців конкурсу “Наш край науковий -2017”

05.06.17

DSC 0245 300x199 - Визначено переможців конкурсу “Наш край науковий -2017”3 червня на Донеччині, під час святкування 70-річчя фізико-математичного факультету “Донбаського державного педагогічного університету” було урочисто підведено підсумки конкурсу “Наш край науковий -2017”. Про це повідомляє Донецька організація “Нашого краю”.

Як повідомляється, конкурс було започатковано на початку року за ініціативою лідера “Нашого краю” в Донецькій області, народного депутата Олега Недави. Мета конкурсу –оцінювання і аналіз наукової діяльності викладачів,  та створення умов для динамічного розвитку кадрового потенціалу.

Голова Донецької організації “Нашого краю” Сергій Третьяков привітав переможців та підкреслив, що проведення таких конкурсів дає можливість визначити потенціал науковців.

“Хочу висловити слова подяки за ту працю, яку ви здійснюєте у підготовці кадрів та наукових спеціалістів. Нехай ваші старання будуть високо оцінені та принесуть позитивні результати. Переконаний, проведення таких конкурсів якраз і дають можливість визначити потенціал науковців та оцінити результат їхньої праці”, -зазначив Сергій Третьяков.

Лідер “Нашого краю” в Донецькій області, народний депутат Олег Недава подарував переможцям конкурсу сертифікати, які дозволять науковцям надрукувати результати своїх досліджень.

Сертифікати отримали:

Сергій Чуйко, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математики – сертифікат на видання монографії;

Тетяна Шулик, кандидат педагогічних наук, асистент кафедри геометрії та методики викладання математики – сертифікат на видання наукової статті в міжнародних джерелах;

Ольга Тищенко, старший викладач кафедри української мови та літератури  – сертифікат на видання в міжнародних джерелах наукової статті;

Сабіна Іванчук, асистент кафедри дошкільної освіти отримала сертифікат на видання наукової статті міжнародних джерелах.

Під час заходу виступали творчі колективу університету.