Віталій Булюк, Херсонщина: У нашому списку тільки ті, кому довіряють люди

01.10.15

На минулому тижні у всіх територіальних організаціях партії «НАШ КРАЙ» у Херсонській області відбулися збори з висунення кандидатів у районні, міські, селищні ради, а також кандидатів на посади міських, селищних і сільських голів

25 вересня 2015 року в Будинку профспілок відбулася обласна конференція Херсонської організації політичної партії «НАШ КРАЙ», на якій було затверджено список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради. Рішення про те, щоб Віталій Булюк очолив список, було прийнято одноголосно. На прохання журналістів лідер списку прокоментував підсумки конференції.

«Під час конференції були висунуто кандидатів у депутати обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» в усіх округах Херсонської області. З упевненістю заявляю, що всі вони – дуже гідні люди, професіонали високої кваліфікації, яким небайдуже майбутнє Херсонщини та України», – наголосив Віталій Булюк.

«Це люди, які щоденними справами доводять свою спроможність, люди, які не бояться брати на себе відповідальність. Серед них є юристи, викладачі, лікарі, аграрії, фахівці місцевого управління, керівники підприємств – відомі та шановані на Херсонщині люди. Тільки головних лікарів обласних і районних лікувальних установ у нас п’ятеро: це Віктор Клименко, Микола Рибалко, Леонід Бритвин, Наталія Жабіцька та Віктор Коваль. Два чинних голови районних рад: Голопристанського – Геннадій Попов і Каланчацького – Сергій Пацай», – розповів Віталій Булюк.

Як стверджує Булюк, у партійному списку є й успішні бізнесмени, які самостійно, з нуля створили нині процвітаючі підприємства: Сергій Рибалко, Володимир Буренко, Олександр Синенко та інші.

«Загалом, кожен із кандидатів у 64 обласних округах гідний окремого опису і хороших, добрих слів», – зазначив Булюк.

«І головне, у нашому списку – лише ті, кому довіряють люди. Це дуже важливо, тому що буквально через два роки все вирішуватимуть, насамперед, місцеві ради, і саме від їхньої роботи залежатиме добробут усієї Херсонської області. Тому обираючи місцеву владу, треба голосувати за тих кандидатів, яких люди знають особисто. Обирати потрібно не з чужинців, а зі своїх сусідів, які власними справами довели, що здатні вирішувати нагальні соціальні та господарські проблеми. До такого депутата можна будь-якого дня звернутися по допомогу, і для людини, яка живе поруч з вами, довіра людей – не порожній звук», – вважає лідер обласного списку партії «НАШ КРАЙ».