Віталій Булюк, Херсонщина: Наша мета – це добробут, процвітання і захист рідного краю

05.10.15

3 жовтня 2015 року в бібліотеці ім. О. Гончара відбувся форум кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ».

Відкрив роботу форуму і виступив перед присутніми керівник політсили на Херсонщині Віталій Булюк. Віталій Вікторович зазначив, що всі кандидати до обласної ради від «НАШОГО КРАЮ» успішно пройшли реєстрацію у Херсонській обласній виборчій комісії, вручив кандидатам відповідні посвідчення та звернувся до них з напутніми словами та побажаннями.

«НАШ КРАЙ» на Херсонщині об’єднав людей різних професій і різних поколінь, об’єднав для досягнення конкретної мети. Наша мета – це благополуччя, процвітання і захист рідного краю. І з гордістю хочу сказати, що у нас сформувалася дуже потужна команда, наші кадри – кращі в області.

Тут зібралися компетентні професіонали, які знають, що вони йдуть не у владу, а служити своїй області. Це практики, люди, які послідовно і впевнено роблять свою справу, які знають реальні проблеми Херсонщини та розробили комплекс рішень у різних сферах економіки, освіти, науки та охорони здоров’я, у соціальній сфері.

Ми не боїмося конкуренції. Ми – та політсила, яку створено для вирішення реальних завдань у всіх сферах економіки, яка має план щодо ефективного розвитку області й яка об’єднує найперспективніших, найсильніших, найпрофесійніших людей. У нашій команді – кандидати та доктори наук, управлінці й успішні підприємці, аграрії та інженери, лікарі та вчителі, молодь і ветерани.

Спасибі вам за вашу роботу, за повагу людей, яку ви заслужили всім своїм життям. Ви всі – справді практики, люди справи, які на власному прикладі показують, що найскладнішу ситуацію можна докорінно змінити, було б лише бажання працювати. І ви знаєте, що все починається з малого. З невеликого села і працьовитих людей, які кожен день працюють на благо Херсонщини. Наше завдання – працювати поряд з людьми, знати їхні біди й потреби, допомагати їм вирішувати проблеми. Щоб разом, крок за кроком змінювати наше життя, виконуючи прості, але важливі завдання на місцях: наповнювати бюджет, модернізувати застарілу інфраструктуру, допомагати нашій молоді, щоб вона не виїжджала у пошуках кращої долі, а з гордістю говорила: «Херсонщина – це наш рідний край».