Вимагаємо від влади негайно відремонтувати дорогу через Новий Буг, – Валерій Семененко

21.07.17

нкВлада має негайно відремонтувати дорогу Н-11, відрізок якої лежить через місто Новий Буг. Про це йдеться у зверненні до Прем’єр-міністра України та керівників центральної і місцевої влади голови Новобузької районної організації “Нашого краю” Валерія Семененка та жителів м.Новий Буг.

За його словами, проблема ремонту дороги Н-11, відрізок якої лежить через місто Новий Буг, не вирішується роками.

“Влада роками не вирішує питання ремонту дороги Н-11, яка є однією з найгірших доріг України. Відрізок цієї дороги пролягає через місто Новий Буг у вигляді 7-ми кілометрової зону смуги перешкод, як для автомобілів, так і для пішоходів”, – зазначив Валерій Семененко.

Він наголосив, постійне відкладання ремонту дороги негативно впливає на життя міста та його жителів.

“При високій інтенсивності руху, особливо важкого транспорту, на вулицях міста піднімаються клуби пилу та сміття. У мешканців складається враження, що вони живуть не в місті, а в кар’єрі. Проїзд автівок через ями на дорогах спричиняють поштовхи, що руйнують фундамент та стіни домівок”, – зазначив Валерій Семененко.

Він додав, що громада Нового Бугу обурена бездіяльністю місцевої влади у вирішенні питання капітального ремонту дороги та почала діяти сама.

“Громада Нового Буга занепокоєна тим, що Облавтодор сьогодні не вирішує питання капітального ремонту даної частини дороги. Тому зараз триває збір підписів громади міста під зверненням до Прем’єр-міністра України та керівництва міста та області з вимогою негайно відремонтувати дорогу”, -підсумува він.