Все, що зроблено – результат командної роботи, – Антон Кіссе відзвітував перед виборцями 142-го округу

28.11.17Отчет 2 - Все, що зроблено - результат командної роботи, - Антон Кіссе відзвітував перед виборцями 142-го округу

Отчет 4 300x135 - Все, що зроблено - результат командної роботи, - Антон Кіссе відзвітував перед виборцями 142-го округуВсе що зроблено за цей рік –  це результат командної роботи. Про це заявив співголова “Нашого краю», народний депутат Антон Кіссе на зустрічі з жителями п’яти південних районів Одещини, де відзвітував про результати виконаної роботи за рік.

За його словами, свій внесок у загальну справу внесли також депутати рад різних рівнів від «Нашого краю».

«Нещодавно, під час розгляду проекту держбюджету на наступний рік, мною були внесені поправки, пов’язані з кардинальним поліпшенням водозабезпечення південних районів Одеської області, а також з необхідністю проведення ремонту шлюзів, що зв’язують Ялпуг з Дунаєм, виготовлення проектно-кошторисної документації для проектування і будівництва центральних водоводів, які зможуть забезпечити якісною питною водою населених пунктів», -зазначив Антон Кіссе.

Серед значущих питань, які вдалось вирішити, депутат назвав ремонт дороги Одеса – Рені.

«Серед значущих питань, вирішення яких вдалося домогтися, звичайно ж, треба назвати ремонт дороги Одеса – Рені. Для цього був ініційований законопроект про продовження експерименту з фінансування робіт, зібрано кілька десятків тисяч підписів жителів регіону про необхідність її ремонту, проведені мітинги виборців під стінами Кабінету міністрів. Як бачимо, зусилля не були марними – ремонт дороги закінчується», – підкреслив Антон Кіссе.

Крім того, зазначив він, в громади було спрямовано понад 52 мільйонів гривень з обласного бюджету.

«Майже в кожному населеної пункті на ці кошти були поведені роботи по ремонту шкіл, будинків культури, дитячих садків, медичних закладів, стадіонів, водопроводів, закуплено необхідне обладнання. Величезну роботу  зроблено для того, щоб розпочати ремонти доріг між населеними пунктами районів, забезпечити людей якісною питною водою, підтримати сільгоспвиробників, постійно приділялася увага розвитку освіти, культури, спорту»,  -підсумував Антон Кіссе.