Волонтери Снігурівщини знову на передовій

16.10.18DZU - Волонтери Снігурівщини знову на передовій

Активісти громадського організації «Волонтери Снігурівщини» знову на передовій. До Дня захисника України чергові пакунки з продовольством та приємними подарунками направлено на Схід країни воїнам-захисникам. Про це повідомив воєнний капелан Олександр Євремов.

«Волонтери Снігурівщини відвезли та передали нашим воїнам подарунки та малюнки які зібрали школярі Снігурівського району до дня Захисника України. Захисники дуже зраділи подарункам та підтримці. Воїни висловили подяку за постійну турботу дітлахам та їхнім батькам», – написав на своїй сторінці в фейсбук Олександр Євремов.

Традиційно до підготовки поїздки долучився і волонтер, депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусілов. Депутат відзначив, що «Волонтери Снігурівщини» об’єднавшись чотири роки тому в єдину сильну команду підтримки земляків, сьогодні стали локомотивом для всієї Снігурівщини, а їхня підтримка українських військових, стала дійсно опорою для багатьох захисників.

«Я пишаюся громадою Снігурівщини, яка щоденно турбується та опікується як своїми земляками, так і іншими воїнами, які сьогодні несуть службу на Сході України. Для мене честь бути поряд з ними, допомагати та хоч і в тилу, підтримувати нашу українську армію. Ніщо не замінить чоловікам та жінкам, які сьогодні там без сімейного затишку, посмішок дітей та турботи батьків, але підтримка земляків для них не менш важлива», – зазначив Андрій Закусілов.

Також депутат подякував всім небайдужим, хто протягом всіх цих років підтримує українську армію та сім’ї тих воїнів, які сьогодні на передовій.