Волонтери Снігурівщини на передовій привітали воїнів зі святами

27.08.18

Волонтери Снігурівщини напередодні державних свят Дня прапору України та Дня незалежності України поїхали на передову, щоб привітати українських воїнів зі святами. Про це повідомив депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Андрій Закусілов.

За його словами, на передову доставили їжу та будівельні матеріали.

«Волонтери доправили будівельні матеріали, овочі, фрукти та Снігурівську воду. Нашим землякам було дуже приємно, що їх не забувають та про них піклуються. Також були здійснені молитви за мир у нашій країні та за захист наших воїнів. Хлопці передавали привіт і подяку землякам і усім тим, хто брав участь у здійснені цієї місії», -повідомив Андрій Закусілов.

Він відзначає, що такі поїздки здійснюються регулярно і для себе особисто він вважає обов’язком допомагати та підтримувати тих, хто на Донбасі береже мир України.

«Волонтери Снігурівщини уже не перший рік організовують різноманітну допомогу як для воїнів, що стоять на захисті суверенності, так і для тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги. Людям, особливо тим, хто далеко від своєї домівки, сім’ї, дітей дуже важко і наша підтримка для них дуже важлива», – відзначив Андрій Закусілов.