Володимир Удовиченко, Київщина: Ми готові взяти відповідальність за наші справи перед громадою

18.09.15

Голова Київської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Володимир Удовиченко розповів про завдання партії на сучасному етапі та виборчі очікування.

Хто представлятиме вашу організацію на виборах?

Команда політичної партії «НАШ КРАЙ» у Київській області – впливові та авторитетні люди, лідери громад майже в усіх сферах життя. Серед них – успішні міські голови, які по декілька скликань працюють у своїх громадах і мають вагомі досягнення. Це міський голова Борисполя Анатолій Федорчук, якому вдалося успішно реалізувати у своєму місті чимало сучасних інноваційних європейських проектів. Це Наталія Дзюба, єдина жінка-мер на Київщині, яка п’ять років керує Яготином. У передвиборчому списку до обласної ради – чимало успішних підприємців, відомих спортсменів, зокрема, таких як легендарний футболіст-«динамівець» Віктор Хлус. Очолює список у Київську обраду заступник голови Ярослав Добрянський, молодий політик з сучасним мисленням, який незважаючи на молодий вік встиг продемонструвати вагомі результати на різних посадах в органах влади, до того ж має досвід роботи в біз несі. Отже, команда «НАШОГО КРАЮ» на Київщині складається з прагматиків, людей конкретних справ та лідерів своїх громад.

Ви досвідчений керівник, 25 років були міським головою Славутича. Чому цього разу вирішили балотуватися до обласної ради?

Славутич для мене справді є особливим містом, яким доводилося керувати в надзвичайно складні часи – закриття Чорнобильської АЕС. Я пишаюся тим, що всупереч усім проблемам, які ми пережили, нам вдалося розбудувати сучасне європейське місто. Сьогодні цей наймолодший населений пункт в Україні, створений у 1986 році, без перебільшення можна назвати містом майбутнього. Надзвичайно вагомим показником для мене є те, що попри свою багатоетнічність (у місті проживає близько 50 національностей) місто залишається суто українським. Про це свідчить той факт, що з 95 середніх навчальних класів 82 – з українською мовою навчання.

У скількох округах партія висуватимете своїх кандидатів?

У 84 округах. Очевидно, буде жорстка конкуренція. Але вона є абсолютно нормальним і природним процесом.

В яких містах представники «НАШОГО КРАЮ» змагатимуться за посаду міського голови?

Ми висуваємо наших кандидатів у чотирьох містах – Борисполі, Яготині, Ржищеві, Обухові.

Скільки мандатів плануєте отримати?

Я б не хотів зосереджуватися суто на кількості. Важливо, аби ми працювали так, щоб люди нам повірили і надали мандат довіри. Максимальна кількість мандатів – це не лише показник довіри людей, а й в еличезна відповідальність, яку маємо виправдати. Головне – зробити реальні справи для втілення нашої програми у Київській області, щоб наприкінці каденції не соромно було звітувати перед громадою Київщини. А створення фракції чи депутатської групи та стійкої більшості – дієвий механізм вирішення нагальних питань регіону. Ми готові взяти відповідальність за наші справи перед громадою Київської області.

Як би ви окреслили головне завдання вашої партії на нинішньому етапі?

Завдання пов’язано з філософією нашої політичної сили, яку спрямовано на побудову ефективної держави, що безпосередньо залежить від територіальної організації влади, сучасного та дієвого адміністративно-територіального устрою. Необхідним механізмом цього є децентралізація і втілення європейських принципів місцевого самоврядування в територіальних громадах Київщини. Переконаний, що потенціал нашої партії дасть змогу це зробити.