Володимир Сальдо відмовився від участі у другому турі виборів мера Херсона заради миру в місті

03.11.15

Володимир Сальдо зробив офіційну заяву про відмову від участі у другому турі виборів мера Херсона.

За його словами, передвиборна кампанія цього року була безпрецедентною по використанню брудних технологій, як по відношенню до самого політика, так і партії “Наш край”. Разом з тим, Володимир Сальдо вважає, що “Наш край” здобув справжню перемогу, політсила в області працюватиме в обласній, міських та районних радах Херсонщини.

Також Володимир Сальдо подякував усім херсонцям, які підтримали його кандидатуру в боротьбі за крісло міського голови.

Лідер “Нашого краю” буде і далі працювати на благо Херсона.

Публікуємо текст заяви

Шановні херсонці!

Відбувся перший тур виборів мера нашого міста. Спасибі всім, хто проголосував за мене. Кожен ваш голос доводить – все, що я робив і роблю для міста – потрібно людям.

Я вдячний тим, хто хотів проголосувати за мене, але з якихось причин не зміг або побоявся це зробити. Я розумію вас, сьогодні ми переживаємо нелегкі й неспокійні часи.

Звертаюся і до тих, хто проголосував за інших: з повагою ставлюся до Вашої думки. Вірю в те, що всі ми хочемо для нашого міста розвитку і процвітання, миру і злагоди. Значить мета у нас спільна.

Нинішня виборча кампанія – найбрудніша в історії Херсона. Мої політичні опоненти занурили місто і всіх жителів в мерзенне болото брехні та чорного піару. У результаті городяни стали заручниками нечистих на руку політиків, які будь-яким способом намагаються утриматися при владі.

І зараз політики від влади не зупиняються ні перед чим. Уже в першому турі проявилася маса фальсифікацій при підрахунку результатів голосування: залякування бюджетників, крадіжка голосів, «каруселі», адмінресурс в гуртожитках, «мертві душі», заповнені заздалегідь протоколи з результатами виборів. А тепер стало відомо про те, що в другому турі заплановано низку радикальних акцій, спрямованих не просто проти мене, а й проти всіх моїх прихильників. Ці дії могли повалити Херсон в хаос та громадянське протистояння.

Я не маю права допустити того, щоб через політичну боротьбу постраждали мої земляки.

Щоб не допустити цього, я прийняв рішення не брати участь у другому турі виборів. Я впевнений, що в сьогоднішніх умовах – це правильний крок. Люди, їх спокій і безпека для мене важливіше перемоги на виборах.

Я знімаю свою кандидатуру, але залишаюся разом з вами. Я – ваш представник у міській раді.

Моя команда – це жителі Херсона. А в міській раді – це депутатська фракція партії «НАШ КРАЙ», яка не допустить ухвалення будь-яких рішень, що погіршують життя в місті. У той же час ми будемо підтримувати все те, що на є працює на благо городян, а не окремих політиків.

Люди втомилися від обіцянок реформ, втомилися жити в злиднях і платити найвищі комунальні тарифи в Україні. Головне завдання – повернути херсонцям місто, в якому кожна сім’я може впевнено забезпечувати своє життя.

Я жив, живу і житиму в Херсоні. Я залишаюся з вами, щоб продовжити боротьбу за інтереси мешканців міста.

Щоб приносити користь своєму місту і людям, щирого патріоту не потрібна посада. Попереду у нас – багато роботи.

Добробут Херсону та херсонців – для мене справа честі!

Щиро Ваш,

Володимир САЛЬДО