Володимир Хащевацький, Кіровоградщина: Усіх нас об’єднують мала і велика батьківщина

09.10.15

Кожен громадянин напередодні виборів замислюється над тим, що є найважливішим у цьому житті, якому кандидату надати перевагу, щоб ставши депутатом, той відгукувався на всі побажання й потреби населення. Для Володимира Хащевацького найважливішим є місце, де мешкає, вулиця, якою ходить щодня на роботу, якою водив доньку до школи, місця, де проводить час, спілкуючись з рідними, близькими, друзями. Чоловік переконаний, що всіх нас об’єднують мала і велика Батьківщина. Рідний край і вся велика Україна.

Тож і спрямовувати свої зусилля, переконаний Володимир, варто передусім на створення належних умов для навчання та всебічного розвитку дітей і молоді, на належне укомплектування навчальних закладів, на розвиток мережі спортивних майданчиків. А ще – на розширення мережі сільських доріг, налагодження автобусного сполучення, приведення до належного стану інфраструктури населених пунктів. Роблячи таким чином життя людей комфортнішим, даючи нові можливості та перспективи для розвитку. Тобто на все те, чим живе кожна невеличка громада. У місті, селищі чи селі.

ПРО КАНДИДАТА

Народився у Новоархангельську Кіровоградської області. Закінчив Кіровоградський технікум сільського господарства та Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «правознавство». До служби у Збройних силах працював вчителем фізичного виховання сільської восьмирічної школи. Потім була служба в УМВС у Кіровоградській області та в податковій міліції ДПС. Очолював Кіровоградське районне управління юстиції Кіровоградської області. Нині – директор приватного підприємства. Одружений. Має доньку.