Володимир Чепурний: «Дистанційне навчання через псевдомінування шкіл допоможе зберегти спокій за дітей»

21.01.22zaporizhzhya dystanczijka - Володимир Чепурний: «Дистанційне навчання через псевдомінування шкіл допоможе зберегти спокій за дітей»

Вже кілька тижнів в Україні триває хвиля анонімних повідомлень про мінування громадських місць, зокрема постраждали від витівок невідомих школи. У Бердянську на поштові адреси освітніх закладів чи не щодня надходили погрози, але після перевірок спецслужб жодних небезпечних речовин так і не виявлено.

Про це повідомив депутат Бердянської міської ради від політичної партії “Наш край” Володимир Чепурний.

«Постійні евакуації та страх за життя учнів ніяк не сприяють повноцінному навчальному процесу. Сотні повідомлень із погрозами по всій країні вже призвели до того, що багато областей України відправили дітей на дистанційне навчання. Так і в Бердянську цей навчальний тиждень відбувається онлайн», – зазначив депутат.

Вже з наступного понеділка діти повернуться за парти, але за даними Бердянської міськради, у школах міста значно посилять заходи безпеки. Так, щоранку перед початком уроків усі навчальні заклади міста перевірятимуть співробітники поліції, а у разі надходження чергового повідомлення про мінування навчальний процес не перериватимуть. Огляд школи проведуть під час занять.

«Дистанційне навчання не вирішить проблеми псевдомінувань шкіл, але допоможе зберегти спокій за наших дітей. Хвиля фейкових загроз у всій країні – лише спроба посіяти паніку і не варто їй піддаватися», – резюмував Володимир Чепурний.